translate.google.com:
Krimen Zakład Produkcji Obuwia Paziewska Hanna [wersja do druku]
Odzież i tekstylia » Obuwie
adres: Stary Pilczyn 80a, Łaskarzew - Mazowieckie
telefon: 25 6846315           telefon: Marketing 793-735-777
www.baldaccini.com.pl
Opis firmy
Firma Krimen rozpoczęła swoją działalności w 1990r. jako mała, rodzinna firma rzemieślnicza produkująca obuwie z naturalnej skóry. Celem założycieli było rozpoczęcie produkcji dobrej jakości butów, w atrakcyjnej cenie, które znajdą szerokie grono klientów. Jakość oraz precyzja z jakim wykonano pierwsze wzory szybko uzyskały uznanie wśród odbiorców w Polsce.

W początkowym okresie, gdy zakład był mały a zamówień było dużo, produkowaliśmy obuwie pracując na trzy zmiany – rano wyprzedawaliśmy cały zapas powstały przez noc. Zapotrzebowanie rynku na dobrej jakości, estetyczne i wygodne buty spowodowało, że firma szybko rosła i w niedługim czasie z małego zakładu staliśmy się jednym z największych producentów obuwia w środkowo-wschodniej Polsce. Zdobywając coraz większe uznanie na lokalnym rynku obuwniczym już w 1991 roku firma zaczęła produkować obuwie skierowane na rynki eksportowe i dziś aż 30% produkcji skierowanej jest na eksport do Rosji, Ukrainy, Słowacji i Niemiec. Dzięki obecności na najważniejszych targach branżowych Europy oraz Azji rośnie rozpoznawalność firmy Krimen jako wiarygodnego oraz rzetelnego partnera handlowego.
Słowa kluczowe
obuwie Łaskarzew, buty Łaskarzew, sprzedaż obuwia Łaskarzew, wysyłkowa sprzedaz obuwia Łaskarzew, botki Łaskarzew, kozaki Łaskarzew, półbuty Łaskarzew, mokasyny Łaskarzew, balreiny Łaskarzew, koturny Łaskarzew, jazzówki Łaskarzew, botki letnie Łaskarzew, produkcja obuwia Łaskarzew, Krimen Zakład Produkcji Obuwia Łaskarzew, 25 6846315,
Lokalizacja na mapie
Formularz kontaktu
Imię, nazwisko / Firma:
Adres email:*
Nr telefonu:
Treść wiadomości:*
strona główna | zgłoś firmę | kontakt | regulamin    projekt: Janusz Pawlak Design Studio