translate.google.com:
Firma Przewozowa A&M Rapacz Michał [wersja do druku]
Motoryzacja i transport » Transport
adres: ul. Kamienna 58/3, Lubin - Dolnośląskie
telefon: 602-477-206fax: (76) 842-55-73
www.przewozyosobowe.lubin.pl
Opis firmy
Nasza niezwykła przygoda z transportem osobowym rozpoczęła się w 1996 roku.
Od początku poznawaliśmy potrzeby korzystających z naszych uslug pasażerów z pasją, która stanowi fundament naszej rodzinnej dzialalności. Pierwsze kroki stawialiśmy przy przewozach pracowniczych, a nowy kierunek naszego rozwoju wyznaczył zakup wysokiej klasy autobusów turystycznych i poszerzenie ofery o przewozy turystyczne w kraju i poza jego granicami.
Każdej z podejmowanych przez nas decyzji przyświeca potrzeba komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów. Postawiliśmy na wysoką jakość usług, rzetelność oraz zadowolenie klienta. Naszym atutem jest nie tylko niezawodny sprzęt, ale także atmosfera tworzona przez kierowców o wysokiej kulturze osobistej.
Jakość naszych usług poświadczają wieloletnie kontakty z firmami na Dolnym Śląsku i w całej Polsce. Dzisiaj możemy pochwalić się współpracą z zakładami grupy KGHM czy Pol-Miedź-Trans, ze związkami zawodowymi, szkołami oraz biurami podróźy z Lubina, Legnicy, Polkowic, Wrocławia i Katowic, a także współpracą z drużynami piłkarskimi Zagłębia Lubin.
Od lat z pasją wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom.
Oferta firmy
Wykonujemy pasażerskie przewozy krajowe i zagraniczne.Przewozy ludzi do pracy,między miastami przewozy na zamówienie biur podróży,firm,organizacji,kombinackich związków zawodowych ,klubów sportowych i osób prywatnych. Firma wykonuje usługi przewozowe w zakresie przewozu osób w kraju i za granicą pojazdami od 8 do 56 miejsc. Świadczymy usługi dla firm i osób prywatnych.
Wystawiamy faktury VAT
Słowa kluczowe
przewozy autokarowe Lubin, przewozy osób Lubin, transport pasażerski Lubin, usługi autokarowe dla firm Lubin, usługi przewozowe Lubin, transport busami Lubin, transport okolicznościowy Lubin, autobus, autokar, bus Lubin, transport krajowy Lubin, transport międzynarodowy Lubin, transport zagraniczny Lubin, przewozy międzynarodowe Lubin, przewozy krajowe Lubin, przewozy zagraniczne Lubin, Rapacz Michał Lubin,
Fotografie
Lokalizacja na mapie
Formularz kontaktu
Imię, nazwisko / Firma:
Adres email:*
Nr telefonu:
Treść wiadomości:*
strona główna | zgłoś firmę | kontakt | regulamin    projekt: Janusz Pawlak Design Studio