translate.google.com:
Produkcja i Sprzedaż Siatki Ogrodzeniowej oraz akcesorii Królikiewicz [wersja do druku]
Dom i Ogród » Ogrodzenia, kraty
adres: Oświatowa 28a, Zawiercie - Śląskie
telefon: 604548579           telefon: 326722701
fax: 326722701
www.siatkiogrodzeniowe.com.pl
Opis firmy
Firma Siatki Ogrodzeniowe Mieczysław Królikiewicz z siedzibą w Zawierciu
powstała z myślą o osobach prywatnych, które dbają o zachowanie prywatności wokół swoich domków jednorodzinnych, posesji, działek rekreacyjnych, sadów czy ogródków działkowych. Naszymi odbiorcami są również firmy, które chętnie wykorzystują oferowane przez nas siatki do ogrodzeń przemysłowych, terenów wojskowych, ogrodzeń dla obiektów rekreacyjno-sportowych oraz w rolnictwie i leśnictwie.

Produkowane przez nas siatki ogrodzeniowe cieszą się dużą popularnością wśród osób, które cenią sobie rozwiązania praktyczne, estetyczne ale i ekonomiczne. W porównaniu do innych typów ogrodzeń (drewnianych, betonowych, z kamienia, kutych) nasze produkty są bardziej konkurencyjne cenowo i prostsze w montażu ale tak samo zapewniają naszym odbiorcom prywatność, długi okres użytkowania (siatki ogrodzeniowe powlekane nie wymagają konserwacji!) i bezpieczeństwo. Siatka Ogrodzeniowa jest też materiałem bardziej uniwersalnym - nadaje się do grodzenia zarówno małych jak i dużych powierzchni także o nierównym ukształtowaniu terenu. Bogata kolorystyka, różna szerokość mb, rodzaje i gęstość siatki powodują, że znajduje nowe zastosowania również w aranżowaniu dużych obszarów zielonych.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom nasza firma oferuje Państwu zarówno szeroką gamę siatek ogrodzeniowych, dodatków i elementów montażowych ale również doradztwo, transport produktów i usługi montażowe. Wykonujemy również ogrodzenia niestandardowe na wymiar zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Oferta firmy
OFERUJEMY

Siatkę z drutu:
- ocynkowanego
- powlekanego ocynkowanego
- bramy i furtki
- pola ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe
Nakładki na słupki
Drut do usztywniania
Naciągi
Fachową poradę

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE GRODZENIE POSESJI I DZIAŁEK

TRANSPORT POD WSKAZANY ADRES
Słowa kluczowe
sprzedaż siatki ogrodzeniowej, siatka ogrodzeniowa Zawiercie, siatka do ogrodzeń Zawiercie, ogrodzenia z siatki Zawiercie, kompleksowe grodzenie działek Zawiercie, kompleksowe grodzenie posesji Zawiercie, naciągi Zawiercie, drut do usztywniania Zawiercie, nakładki na słupki Zawiercie, słupki ogrodzeniowe Zawiercie, pola ogrodzeniowe Zawiercie, furtki Zawiercie, bramy Zawiercie, siatka z drutu powlekanego ocynkowanego Zawiercie, siatka z drutu ocynkowanego Zawiercie,,
Lokalizacja na mapie
Formularz kontaktu
Imię, nazwisko / Firma:
Adres email:*
Nr telefonu:
Treść wiadomości:*
strona główna | zgłoś firmę | kontakt | regulamin    projekt: Janusz Pawlak Design Studio