translate.google.com:
Gospodarstwo Agroturystyczne „Na Wzgórzu” Teresa Awęcka [wersja do druku]
Turystyka » Agroturystyka
adres: Słowiańska 117 Kosewko, Pomiechówek - Mazowieckie
telefon: 519-153-135           telefon: (22) 785 40 28
Opis firmy
GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE TERESA MIROSŁAWA AWĘCKA jest to miejsce przyjazne dla: grzybiarzy, miłośników historii, miłośników koni, rodzin z dziećmi, wędkarzy, wycieczek rowerowych.

Gospodyni proponuje turystom dwa mieszkania wakacyjne. Jedno, złożone z dwóch pokoi, kuchni i łazienki oraz z bardzo dużego, częściowo oszklonego i zadaszonego tarasu znajduje się na piętrze domu gospodarzy.
Drugie złożone z pokoju, kuchni i niewielkiej łazienki położone jest w małym, wolnostojącym domku. Cała posesja leży na wysokim brzegu rzeki Wkry.

Nasz dom to wspaniałe miejsce na rodzinny wypoczynek, urlop czy wycieczkę - z dala od zgiełku ulic, w ciszy, spokoju i bliskości przyrody. Miła, rodzinna atmosfera sprawi, że poczujecie się jak w domu, spędzicie tu cudowny, niezapomniany czas!

Zapraszamy!
Słowa kluczowe
pokoje gościnne Kosewko, mazowieckie, wolne pokoje Kosewko, mazowieckie, tanie pokoje Kosewko, kwatery prywatne Kosewko, agroturystyka Kosewko, tanie spanie Kosewko, wczasy rodzinne Kosewko, pokoje z łazienkami Kosewko, pokoje z kuchnią do dyspozycji Kosewko, pokoje z TV Kosewko, wypoczynek na świeżym powietrzu Kosewko, agrowczasy Kosewko, tanie noclegi Kosewko, wolne kwatery Kosewko,
strona główna | zgłoś firmę | kontakt | regulamin    projekt: Janusz Pawlak Design Studio