translate.google.com:
CENTRUM SZKOLEŃ BHP Renata Jagodzińska [wersja do druku]
Nauka » Kursy,Szkolenia
adres: ul. Grudziądzka 56, Wąbrzeźno - Kujawsko-pomorskie
telefon: 608-523-262           telefon: 566871301
fax: 566871301
www.csbhp.com.pl
Opis firmy
Centrum Szkoleń i Zaopatrzenia BHP Renata i Piotr Jagodzińscy (dalej CS BHP) powstalo 01-03-2000r. w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na obsługę firm w zakresie BHP i przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych w tym zakresie.

Zadania służby BHP wykonywane są przez współwłaściciela firmy (z wykształcenia mgr chemii, główny specjalista ds BHP, inspektor ppoż oraz auditor systemów jakości HACCP i ISO, ukończone studia podyplomowe z zakresu gospodarowania odpadami i substancjami niebezpiecznymi), który działa na rynku BHP od roku 2000 na podstawie umów cywilno-prawnych (umowy zlecenia).

Firma począwszy od roku 2006 z roku na rok w sposób widoczny wzmacnia swa pozycję na rynku BHP, rozszerza zakres działalności, poszerza swa ofertę o nowe innowacyjne usługi przez co zyskała uznanie w oczach instytucji kontrolujących takich jak PIP i SANEPID, które polecają i pochlebnie wypowiadają się na temat jakości usług oferowanych przez firmę CS BHP Renata Jagodzińska.

Od roku 2007 CS BHP wdraża systemy jakości GMP, GHP i HACCP w firmach branży spożywczej.

W październiku 2009 r. dzięki dofinansowaniu ze środków Uni Europejskiej w ramach EFS udało się wybudować pomieszczenia sklepowo- biurowe.

Obecnie CS BHP Renata Jagodzińska obsługuje kompleksowo 51 firm w zakresie BHP.

Firmy współpracujące mają swe siedziby w Wąbrzeźnie, Toruniu, Grudziądzu, Dębowej Łące, Ksiażkach, Jabłonowie Pomorskim, Ryńsku, Czystochlebiu, Nowym Mieście Lubawskim, Rypinie, Brodnicy, Białkowie, Kowalewie Pomorskim. Naszymi klientami są firmy handlowo- usługowo produkcyjne zarówno sfery budżetowej jak i prywatnej zatrudniające od 2 osób do aż 453 osób.
Oferta firmy
Centrum Szkoleń BHP oferuje swoim klientom stałą obsługę w zakresie BHP. Przeprowadzamy szkolenia wstępne, ogólne i okresowe dla pracowników. Ukończone szkolenia potwierdzamy wystawieniem imiennego zaświadczenia.

Ponadto przeprowadzamy kontrolę warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP, by zwiększyć bezpieczeństwo pracowników w miejscu pracy. W przypadku stwierdzenia braków i zagrożeń, na bieżąco informujemy o tym prcodawcę oraz przedkładamy mu wnioski profilaktycznego działania w celu ich likwidacji. Pomagamy w opracowaniu przepisów wewnętrznych regulujacych zagadnienia BHP. Stanowimy pirwszorzędne źródło informacji i doradztwa w zakresie obowiązujących przepisów BHP.

Tworzymy dokumentację powypadkową dla wypadków przy pracy, w drodze do lub z pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby.

Zgodnie z wymogami Państwowej Inspekcji Pracy prowadzimy wszelkiego rodzaju rejestry. Przygotowana przez nas baza szablonów niezbędnych dokimentów w znacznym stopniu ułatwia regulowanie spraw dotyczących dokumentacji BHP.

Ład i kompletność w dokumentacji zapewniane przez nasze Centrum Szkoleń BHP jest podstawowym czynnikiem do uniknięcia konfliktów z Państwową Inspekcją Pracy na tej płaszczyźnie.

Nasza oferta zawiera m.in.
Szkolenia wstępne i okresowe, stacjonarne i na odległość
Oceny ryzyka zawodowego na różnych stanowiskach pracy wykonywane metodą list kontrolnych CHL.
Kompletna dokumentacja BHP dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjno-handlowo-usługowych.
Doradztwo w zakresie BHP i prawa pracy.


Do zapoznania się z szerszą ofertą firmy zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową !!
Słowa kluczowe
bhp, szkolenia, pierwsza pomoc, odzież robocza, obuwie robocze, szkolenia BHP Wąbrzeźno, szkolenia BHP kujawsko-pomorskie, BHP Wąbrzeźno kujawsko-pomorskie, szkolenia wstepne szkolenia okresowe, system jakości GMP, system jakości HACCP, dokumentacja BHP, prawo pracy, znaki BHP,
Lokalizacja na mapie
Formularz kontaktu
Imię, nazwisko / Firma:
Adres email:*
Nr telefonu:
Treść wiadomości:*
strona główna | zgłoś firmę | kontakt | regulamin    projekt: Janusz Pawlak Design Studio